Hakkımızda

BOYACI ALİ USTA  olarak her iş icin farklı uzman usta kadromuzla siz müşterilerimize sorunsuz bir şekilde hizmet vermekteyiz.kendi bünyemizde oluşturduğumuz uzman keşif ekibimiz uygulama yapılacak mekanlarınıza gelir en kücük detayları bile atlamadan incelemelerini yapar size en hızlı bir şekilde mekanınız ile ilgili her sorununuz icin cözüm üretir.

Firmamız boya,alcı sıva,alcıpan,dekoratif boya,duvar kagıdı,kartonpiyer,dış cephe montalama işlerinizi en uygun fiyat garantisiyle hizmet verir.boya ceşitleri ve uygulamalarına göre.

PLASTİK BOYA:Silinme özelligine sahip degildir,su ile inceltilir kuruma süresi uzman boyacı uygulamasıyla 3 saatdir.

SUBAZLI SİLİKONLU BOYA: Su ile inceltilir nemli bez ile temizligi yapılır kuruma süresi uzman boyacı uygulamasıyla 2 saatdir.

YAGLI BOYA: Yaglı boyanın parlak mat ve yarımat olmak üzere 3 ceşidi vardır.yaglı boya tinerle inceltilir,kuruma süresi 6 saatdir boyanın dogru sonuc vermesi icin uzman yaglı boya ustası tarafından uygulanması gerekmektedir.

LAKE BOYA: Mobilyalar zımparalandıktan sonra uzman boyacu ustası tarafından uygulanması gereken degişik renklerde uygulanan boya türüdür.

SELÜLOZİK BOYA: Kıl fırca veya boya tabancasıyla uzman boyacı ustası tarafından uygulanır.kuruma süresi 2 saatdir ,yapı celikleri,pik demir ve ahşap yüzeylerde kullanılır.

Akrilik Boya: Yaglı boya kıvamında su bazlı bir boyadır,kokusuzdur cabuk kurur.

EPOXY BOYA: Kimyasal maddelere ve hidrolik yaglara karşı koruyucu özellige sahiptir.epoxy tiner ile inceltilir.

SENTETİK BOYA:  Demir alanlar ve ahşap yüzeylerde kullanılır,örtme gücü yüksek ,solmayan yüzeyleri koruyan bir boya türüdür.

ALKİD BOYA: Sentetik esaslı hızlı korumalı ve pas önleyicidir yüksek nem ve suya dayanıklıdır

POLİURATAN BOYA: Yüksek yapışma özelligi vardır,darbelere dayanıklı astar gerektirmeyen neme ve rutubete dayanıklı ,izalasyon özelligi olan boya türüdür. Isıya dayanıklı boya:sanayi tesislerinde,rafinelerde petrol kimya tesislerinde ısınır yüksek oldugu metal yüzeylerde kullanılır.

FIRIN KORUMALI BOYA: Ev eşya ve aletleri olmak üzere yüksek parlaklık istenen yerlere uzman boyacı ustası tarafından uygulanır.

NEM KÖRLENMELİ: Nemli ve rutubetli duvalarda kullanılır,küf bakteri ve mantar önleyicidir.

BOYA İŞLEMLERİ: Mekanınızda kullandıgınız eşya ve mobilyaların şıklıgı sizlerden evinizin duvalarının boyaları bizden sorulur.en güzel 1001 renklerimizle sizlerin hayallerine renk olalım.

ALCI SIVA: Alcı yalıtım özelligine ses ve gürültüyü önler,boyanın düzgün ve güzel görünmesini saglar.uzman alcı ve boya ustalarımız sizin icin yaşanacak mekanlar hazırlar.

ALÇIPAN: Mekanlarınızdaki bölme duvar işlemlerinizi en kolay ve pratik şekilde cözer istenildigi zaman sökme kolaylıgı vardır.bakteri üzertmez hijyeniktir boya ile birlikte dekoratif alan yaratır.

DEKORATİF BOYA: Duvarınıza ve tavanınıza degişik desenler yapmak yaşam alanınıza renk katacaktır.uygulaması uzman boyacı ustasıyla yapılır.

DUVAR KAGIDI: Uygulanan mekanı aydınlatır ,renklendirir,kolay temizlenir,hijyeniktir.

KARTONPİYER: Dekoratif amaclı evinizin ic mekan duvar ve tavanlarınızda kullanılır.

DIŞ CEPHE: Binalarınızda ısı yalıtımı saglar binanızın dayanıklılıgını artdırır.dış cephe strofor uygulaması yüzeyleri pürüzsüz hale getirip üzerine grenli boya dekoratif  sıva mineral sıva uygulandıktan sonra dış cephe boyasıyla boyanır.


Etiketler : Hakkımızda